Hizmetlerimiz

Demirezen Makina Hizmetlerimiz

Firmamızın kendi kalıp departmanı vardır. Maksimum ağırlığı 5 ton civarında olan kalıplar üretiyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimli uzman çalışanlarla birlikte eğitimli teknik bir ekibe sahibiz. Her yıl 50 ila 60 kalıp yapıyoruz. Müşterilerimize projeden prototip kalıpları kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Hem soğuk hem de sıcak yolluk sistemli kalıplar yapıyoruz. Müşteri gereksinimlerine bağlı olarak, başka herhangi bir üreticiden bir sıcak yolluk sistemi sunabiliriz. Ağırlıklı olarak YUDO ve HATSYS sıcak yolluk sistemleri ile çalışıyoruz. Genellikle HASCO standartlarını kullanırız. Diğer müşteri gereksinimleri için diğer üreticilerin elemanlarını da sunabiliriz. Kalıp imalat departmanımız ayrıca müşterilerimizin kalıplarının bakım ve servisi ile ilgilenmektedir.

Plastik enjeksiyon baskı depertmanımız TSP tarafından üretilen modern ve otomatik enjeksiyon kalıplama makine parkuruna sahibiz. Maksimum sıkıştırma kuvvetleri 60 ila 250 ton arasındadır. Üretim süreçleri her zaman kalifiye ve deneyimli bir ekip gözetiminde gerçekleştirilmektedir.Üretim hattı modern çevre birimleri ile donatılmıştır ; termostat, kurutucu, hazne ve sıcak yolluk sistemlerinin düzenleyicileri gibi çevresel cihazlar bulunmaktadır. Ayrıca kapasitemizi aşan taleplerde partner firmalarımızla işbirliği içerisindeyiz.

Max 2ton ağırlığına kadar işleme kapasitesine sahip CNC makinelerimiz mevcuttur . Ayrıca kapasitemizi aşan taleplerde çözüm ortaklarımızla işbirliği içerisindeyiz.

Prototip kalıpların yapımında da seri imalat üretimi için kullanılan kalıpların yapımlarına benzer bir yol izlenir. Fakat prototip kalıplarının yapımındaki ana amaç, tasarımın yüksek hacimli bir üretime geçmeden önce tüm eksiklerinin tanımlanması ve giderilmesidir. Prototif kalıpları termin süresi kısa projelerde ve baskı adeti düşük olan ürünlerde tercih edilir.

Kalıp imalat departmanımız üretim süresince aşınan veya değişiklik istenilen kalıpların tadilat ve bakımı ile ilgilenmektedir.
Bize Mesai Saatleri İçerisinde Ulaşabilirsiniz.

Demirezen Makina